جستجو کردن

قیمت جدید ترین دستگاه لیپو ساکشن چربی

دستگاه هایی که مربوط به زیبایی بوده، امروزه در دسترس فعالان این حوزه بوده و همواره در صدد عملکرد بهتر و افزایش دقت در اقدامات خود هستند. در این میان دستگاه هایی در دسترس آنها بوده که از نظر کیفیت و عملکرد شرایط عالی دارند. به همین دلیل با بررسی های دقیق، سعی در انتخاب دستگاه هایی بهتر داشته و برای این منظور از مجموعه های متخصص کمک می گیرند. این عرضه کننده ها مشاوره ای تخصصی به مشتریان خود داده و بهترین تولیدات را ارائه می دهند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • دستگاه تزریق چربی و کاربرد آن
 • جدیدترین مدل دستگاه تزریق چربی
 • قیمت انواع دستگاه تزریق چربی

دستگاه لیپو ساکشن و کاربرد آن

دستگاه لیپو ساکشن یکی از دستگاه هایی ست که به پزشکان کمک زیادی در فعالیت های آنها کرده است. این دستگاه ها به صورت علمی تولید شده و تلاش زیادی در بهبود عملکرد آنها شده است. از آنجا که از دستگاه لیپو ساکشن برای بخش های مختلفی از بدن بکار می رود، مسلما عملکرد دقیق و حساس آنها نیز مهم بوده و در این میان توجه ویژه ای استاندارد های موجود در این دستگاه می شود.

دستگاه لیپو ساکشن باید از دقت عملکرد بسیار بالایی برخوردار باشد و عمل تزریق را با ظرافت خوب انجام دهد. این مسئله که ارتباط مستقیم با کیفیت عملکرد پزشک داشته، کمک زیادی به رضایت مشتریان خواهد کرد. به طوری که بارها و بارها برای اقدامات مختلف تزریق چربی به یک مجموعه مراجعه خواهند نمود.

از مهمترین کاربردهای دستگاه لیپو ساکشن می توان انتقال چربی به نواحی زیر را نام برد:

 • صورت
 • دستها
 • پاها
 • باسن
 • سینه

از موضوعاتی که ارتباط مستقیم با عملکرد دستگاه لیپو ساکشن داشته، مدت زمان ماندگاری چربی در ناحیه مورد نظر است. لذا دقت در انتخاب و خرید دستگاه لیپو ساکشن یکی از موضوعاتی ست که برای تمامی پزشکان و فعالان حوزه زیبایی اهمیت ویژه ای دارد.

بهترین دستگاه لیپو ساکشن ایستاده

همانطور که اشاره شد، کیفیت و عملکرد دستگاه لیپو ساکشن ایستاده یکی از موضوعاتی ست که امروزه به آن دقت زیادی می شود.
به همین دلیل از میان دستگاه های موجود در بازار، بهترین ها انتخاب شده که به صورت کاملا استاندارد تهیه و تولید شده اند. این دستگاه ها از بخش های تخصصی برخوردار بوده که هر یک با قطعات استاندارد و باکیفیت طراحی و تولید می شوند.

در حال حاضر انواع دستگاه لیپو ساکشن با ابعاد و کاربرد های مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند. به همین دلیل انتخاب آنها با توجه به فعالیت پزشکان فراهم بوده و می توانند از این طریق اقدامات لازم را داشته باشند. از آنجا که نواحی مانند صورت و دست از حساسیت بالا برخوردار بوده، دستگاه لیپو ساکشن باید عملکرد عالی داشته باشد. در این صورت اقداماتی که پزشکان صورت داده می تواند به ماندگاری چربی و زیبایی در این نواحی اثر مستقیم داشته باشد.

بهترین دستگاه لیپو ساکشن معمولا استاندارد های زیر را به همراه خواهد داشت:

 • داشتن شرایط خوب برای جابه جایی در صورت نیاز
 • داشتن مخازن جمع آوری با ظرفیت بالا
 • بهره گیری از سیستم ایمنی فعال در به منظور جلوگیری از احتمالاتی مانند سوختگی
 • بالا بردن نتایج ماندگار بعد از عمل
 • کاهش میزان درد بیمار در حین و بعد از عمل

جدیدترین مدل دستگاه لیپو ساکشن

با پیشرفت علم در زمینه تولید انواع دستگاه لیپو ساکشن، امروزه دستگاه هایی با مدل های جدید راهی بازار شده که عملکرد بهتری دارند. این دستگاه ها می توانند انتظارات بیشتری از پزشکان برطرف کرده و به این ترتیب در بخش های مختلف درمانی و بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند.

در مدل های جدید تر دستگاه لیپو ساکشن می توان عملکرد بهتر را شاهد بود. به طوری که هم طول مدت عمل جراحی کاهش یافته و هم عوارض پس از عمل بسیار کاهش یافته است. این دستگاه ها با مطالعات علمی جدیدتر تولید شده و در بخش های مختلف آنها می توان بهره گیری از قطعات استاندارد را شاهد بود. به طوری که مجموعه عملکرد و خروجی دستگاه قابل قبول تر از نظر مجریان و پزشکان بوده و استانداردهای بیشتری را می توان در آنها شاهد بود.

قیمت انواع دستگاه تزریق چربی

بی شک یکی از مهمترین موضوعات در انتخاب انواع دستگاه لیپو ساکشن، قیمت آنهاست. زیرا عوامل مختلف در تعیین قیمت این دستگاه ها اثرگذار بوده و باید شرکت های مختلف آنها را مد نظر داشته باشند. در این میان تولیداتی را می توان انتخاب و خریداری نموده که هم از نظر کیفیت شرایط عالی داشته و هم قیمت آنها به مراتب مناسب هستند.

در حال حاضر انواع دستگاه لیپو ساکشن با توجه به ابعاد و کارایی های مختلف قیمت گذاری شده و شرکت هایی که در این راستا فعالیت داشته، تولیداتی را به بازار عرضه نموده که با نیاز پزشکان بیشتر سازگار می باشد. لذا وقتی قیمت دستگاه لیپو ساکشن را از مجموعه های مختلف استعلام می گیریم، تفاوت های موجود را نیز باید بررسی نمود.

مجموعه باتیس طب که سالها در زمینه عرضه انواع دستگاه لیپو ساکشن فعالیت داشته، تولیدات استاندارد و باکیفیت را راهی بازار نموده که می تواند با نیاز مشتریان سازگاری بیشتری داشته باشد

در ادامه میتوانید فیلم مشتریان ما دکتر یوسف یوسفی با دستگاه پال را مشاهده کنید: